Programma Meisjes C poule a

Sporthal de Opgang ; Zwaag


9:00  veld 3              VCH  -  Allvo        Scheidsrechter: Zovoc

 

10:10 veld 2      Amsterdam  -  Alvoco        Scheidsrechter: Move

10:10 veld 3        Madjoe   -  Zovoc       Scheidsrechter: Allvo

 

11:20 veld 2           Allvo   -  Move        Scheidsrechter: Utrecht

11:20 veld 3          Zovoc   -  VCH         Scheidsrechter: Keistad

 

12:30 veld 3          Move   -  Madjoe     Scheidsrechter: VCH

 

13:40 veld 3   MC middel nr 3   -  MC minst nr 3  Best of 3 sets


Stand Meisjes C poule a ; na speeldag 1

  1. Move                  2 - 6
  2. Madjoe              2 - 5
  3. Zovoc                 2 - 2
  4. VCH                  2 - 1
  5. Allvo                 2 - 1

De nummers 1 en 2 en de beste nummer 3 plaatsen zich direct voor de kwartfinales

De twee overgebleven nummers 3 spelen om 13:40 een plaatsingswedstrijd voor de laatste kwartfinale-plek

De nummers 4 en de verliezer van de plaatsingswedstrijd spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 12

De nummers 5 spelen op 14 april om de plaatsen 13 t/m 15



Programma Meisjes C poule b

Sporthal de Opgang ; Zwaag


09:00  veld 1             Alvoco  -  Wham Wham    Scheidsrechter: Spaarnestad

09:00  veld 2           Zaanstad   -   Simokos             Scheidsrechter: PDK Huizen

 

10:10  veld 1     PDK Huizen   -  Spaarnestad     Scheidsrechter: Wham Wham

10:10  veld 2     Amsterdam   -  Alvoco              Scheidsrechter: Move

 

11:20  veld 1    Spaarnestad   -  Amsterdam      Scheidsrechter: Alvoco

 

12:30  veld 1   Wham Wham   -  PDK Huizen     Scheidsrechter: Amsterdam

 

13:40  veld 3   MC middel nr 3   -  MC minst nr 3    Best of 3 sets


Stand Meisjes C poule b ; na speeldag 1

  1. Spaarnestad       2 - 6
  2. PDK Huizen       2 - 6
  3. Amsterdam       2 - 3
  4. Wham Wham    2 - 0
  5. Alvoco              2 - 0

De nummers 1 en 2 en de beste nummer 3 plaatsen zich direct voor de kwartfinales

De twee overgebleven nummers 3 spelen om 13:40 een plaatsingswedstrijd voor de laatste kwartfinale-plek

De nummers 4 en de verliezer van de plaatsingswedstrijd spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 12

De nummers 5 spelen op 14 april om de plaatsen 13 t/m 15



Programma Meisjes C poule c

Sporthal de Opgang ; Zwaag


09:00  veld 2          Zaanstad  -  Simokos          Scheidsrechter: PDK Huizen

09:00  veld 4           Albatros  -  Smashing '72   Scheidsrechter: Utrecht

 

10:10  veld 4   Smashing '72  -  Utrecht            Scheidsrechter: Albatros

 

11:20 veld 2                Allvo   -  Move                 Scheidsrechter: Smashing '72

11:20 veld 4          Simokos   -  Albatros           Scheidsrechter: Zaanstad

 

12:30 veld 4           Utrecht   -  Zaanstad          Scheidsrechter: Simokos

 

13:40 veld 3   MC middel nr 3   -  MC minst nr 3     Best of 3 sets


Stand Meisjes C poule c ; na speeldag 1

  1. Zaanstad           2 - 6
  2. Simokos            2 - 6
  3. Utrecht              2 - 3
  4. Albatros            2 - 0
  5. Smashing '72    2 - 0

De nummers 1 en 2 en de beste nummer 3 plaatsen zich direct voor de kwartfinales

De twee overgebleven nummers 3 spelen om 13:40 een plaatsingswedstrijd voor de laatste kwartfinale-plek

De nummers 4 en de verliezer van de plaatsingswedstrijd spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 12

De nummers 5 spelen op 14 april om de plaatsen 13 t/m 15