Programma Meisjes B poule a

Sporthal de Opgang ; Zwaag


15:00  veld 1          Albatros       -  Wham Wham  

15:00  veld 2          AGAVS         -  Smashing Velsen   

 

16:00  veld 1     Spaarnestad       -  Albatros   

16:00  veld 2   Smashing Velsen  -  Compaen

 

17:00  veld 1      Wham Wham    -  AGAVS   

17:00  veld 2       Compaen         -  Spaarnestad


Stand Meisjes B poule a ; na speeldag 1

  1. Compaen                 3 - 6
  2. Spaarnestad           3 - 6
  3. Smashing Velsen     3 - 2
  4. Wham-Wham          3 - 2
  5. Albatros                 3 - 1
  6. AGAVS                   3 - 1

De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de kwartfinales

De nummers 3 en 4 spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 16

De nummers 5 en 6 spelen op 14 april om de plaatsen 17 t/m 22



Programma Meisjes B poule b

Sporthal de Doorbraak ; Warmenhuizen


Programma Warmenhuizen onder voorbehoud

Dit programma zal moeten worden aangepast wegens terugtrekking Ardea!!

09:00  veld 1                Dinto       -  Simokos  

09:00  veld 2          Castellum     -  Alvoco  

09:00  veld 3             Ardea         -  Smashing '72   

  

10:00  veld 3            Alvoco        -  Ardea 

 

11:00  veld 1      Smashing '72    -  Dinto   

11:00  veld 2         Simokos         -  Castellum

Programma Warmenhuizen zal worden aangepast


Stand Meisjes B poule b ; na speeldag 1

  1. Dinto                 3 - 6
  2. Smashing '72     3 - 6
  3. Castellum           3 - 2
  4. Alvoco               3 - 2
  5. Ardea                3 - 2
  6. Simokos            3 - 0

De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de kwartfinales

De nummers 3 en 4 spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 16

De nummers 5 en 6 spelen op 14 april om de plaatsen 17 t/m 22



Programma Meisjes B poule c

Sporthal de Drecht ; Enkhuizen


09:00  veld 3            US    -  Move     

09:00  veld 4           ViP     -  Allvo    

 

10:00  veld 3     Utrecht    -  Madjoe 

10:00  veld 4        Allvo     -  US   

 

11:00  veld 3      Madjoe   -  ViP

11:00  veld 4        Move     -  Utrecht 


Stand Meisjes B poule c ; na speeldag 1

  1. Move      3 - 5
  2. Allvo      3 - 4
  3. Utrecht   3 - 3
  4. US         3 - 3
  5. Madjoe   3 - 2
  6. ViP         3 - 1

De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de kwartfinales

De nummers 3 en 4 spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 16

De nummers 5 en 6 spelen op 14 april om de plaatsen 17 t/m 22



Programma Meisjes B poule d

Sporthal de Drecht ; Enkhuizen


De wedstrijden van MB -poule d bestaan uit 3 sets

15:00  veld 1      PDK Huizen  -  Keistad  

15:00  veld 2              Zovoc  -  AMVJ-Martinus    

 

16:10 veld 1      PDK Huizen   -  Zaanstad 

16:10 veld 2            Utrecht   -  Keistad    

 

17:20 veld 1           Zaanstad  -   Zovoc 


Stand Meisjes B poule d ; na speeldag 1

  1. PDK Huizen       2 - 5
  2. Zovoc               2 - 4
  3. Keistad             2 - 3
  4. Zaanstad          2 - 3
  5. AMVJ-Martinus  2 - 0

De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de kwartfinales

De nummers 3 en 4 spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 16

De nummers 5 spelen op 14 april om de plaatsen 17 t/m 20