Programma Meisjes A poule a

Sporthal de Doorbraak ; Warmenhuizen


11:00  veld 3          Compaen    -  Keistad

 

12:15  veld 3                Move    -  VHZ 

 

13:30  veld 3              Alvoco    -  Compaen

 

14:45  veld 3             Keistad    -  Move

 

16:00  veld 3                  VHZ   -  Alvoco

 

geplande tijd onder voorbehoud:

16:30  veld 1         MA middelste nr 3    MA minste nr 3   best of 3 sets

 


Stand Meisjes A poule a ; na speeldag 1

  1. Keistad               2 - 6
  2. Compaen           2 - 5
  3. Move                  2 - 4
  4. VHZ                  2 - 0
  5. Alvoco               2 - 0

De nummers 1 en 2 en de beste nummer 3 plaatsen zich direct voor de kwartfinales

De twee overgebleven nummers 3 spelen om 16:30 een plaatsingswedstrijd voor de laatste kwartfinale-plek

De verliezer van de plaatsingswedstrijd en de overige nummers spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 15



Programma Meisjes A poule b

Sporthal de Doorbraak ; Warmenhuizen


10:00  veld 1                    Nivo     -  Jonas

10:00  veld 2         Spaarnestad    -  Forza Hoogland

 

12:00  veld 1                    Nivo     -  Forza Hoogland

12:00  veld 2                   Jonas    -  Spaarnestad

 

14:15  veld 1     Forza Hoogland    -  Jonas

14:15  veld 2         Spaarnestad    -  Nivo

 

geplande tijd onder voorbehoud:

16:30  veld 1         MA middelste nr 3    MA minste nr 3   best of 3 sets

 


Stand Meisjes A poule b ; na speeldag 1

  1. Spaarnestad       2 - 5
  2. Forza Hoogland  2 - 5
  3. Nivo                   2 - 1
  4. Jonas                2 - 1

De nummers 1 en 2 en de beste nummer 3 plaatsen zich direct voor de kwartfinales

De twee overgebleven nummers 3 spelen om 16:30 een plaatsingswedstrijd voor de laatste kwartfinale-plek

De verliezer van de plaatsingswedstrijd en de overige nummers spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 15



Programma Meisjes A poule c

Sporthal de Doorbraak ; Warmenhuizen


13:00  veld 1           De Boemel     -  Zaanstad

13:00  veld 2           PDK Huizen    -  Simokos

 

15:15  veld 1     AMVJ-Martinus     -  De Boemel

15:15  veld 2              Zaanstad    -  PDK Huizen

 

16:30  veld 2               Simokos    -  AMVJ-Martinus

 

geplande tijd onder voorbehoud:

16:30  veld 1         MA middelste nr 3    MA minste nr 3   best of 3 sets


Stand Meisjes A poule c ; na speeldag 1

  1. Zaanstad           2 - 6
  2. De Boemel        2 - 5
  3. PDK Huizen        2 - 4
  4. Simokos            2 - 0
  5. AMVJ-Martinus   2 - 0

De nummers 1 en 2 en de beste nummer 3 plaatsen zich direct voor de kwartfinales

De twee overgebleven nummers 3 spelen om 16:30 een plaatsingswedstrijd voor de laatste kwartfinale-plek

De verliezer van de plaatsingswedstrijd en de overige nummers spelen op 14 april om de plaatsen 9 t/m 15